Bachovy květové esence

„Naším jediným úkolem je rozvíjet svoji osobnost, žít svůj vlastní život a pevně držet v rukou kormidlo své lodě - pak může být všechno v pořádku.” dr. Edward Bach

V roce 1930 definoval anglický lékař, bakteriolog a homeopat dr. Edward Bach 38 základních emocionálních stavů a přiřadil k nim odpovídající květové esence. Byl prvním, kdo zjistil, že v rostlinách se skrývají vibrace, které odpovídají vibracím lidské duše, pocitům a emocím a které správným výběrem a použitím mohou nastolit v člověku ztracenou harmonii a vyrovnanost.

Bachovy esence tedy pracují výhradně na emocionální úrovni. Tím, že vyrovnávají emocionální hladinu, působí pozitivně na tělo i duši.

Květové esence jsou zcela přírodní, nenávykové, mohou se kombinovat s jakýmkoliv jiným typem léčby, nemají nežádoucí účinky, a proto je mohou užívat i novorozenci, děti a těhotné ženy.

Jak získat užívací lahvičku?

Abych pro tebe mohla vybrat vhodnou kombinaci květových esencí (v jedné užívací lahvičce jich může být max. 7), proberu s tebou jednotlivé negativní emoční stavy při osobním rozhovoru (případně po telefonu či skypu). Díky tomu dostaneš na míru připravenou užívací lahvičku, která obsahuje pramenitou vodu, zvolené květové esence a pár kapek alkoholu pro konzervaci. Z té pak budeš užívat 4 x denně 4 kapky nakapáním do vody či čaje nebo přímo pod jazyk. Obsah užívací lahvičky je 25 ml a při klasickém režimu užívání vystačí na zhruba 3 týdny.

Jaká je cena?

Konzultace je ZDARMA, cena užívací lahvičky je 300 Kč.